Jauniešu forums 2014

ojd2

28.martā Ogres Mūzikasskolā notiks Ogres novada jauniešu forums. Foruma laikā jauniešiem būs iespēja uzzināt par neformālās izglītības aktivitātēm, kuras plānotas 2014.gadā, kā arī pašiem izstrādāt idejas un ieteikumus, kā novadu padarīt jauniešiem draudzīgāku.

 Jau trešo reizi Ogres novadā notiks Jauniešu forums. Pēdējo reizi jaunieši sanāca kopā 2011. gadā Madlienā (vairāk par to var izlasīt šeit). Šogad forums notiks Ogres Mūzikas skolā. Foruma mērķis ir veicināt Ogres novadā dzīvojošo jauniešu aktīvu pilsonisko līdzdalību un sekmēt dialogu starp jaunatni, sabiedrību un pašvaldību. 

Forumā aicināti piedalīties Ogres novada jaunieši, kuriem ir vēlme izteikt savu viedokli par novadā notiekošo, diskutēt par problēmām, kā arī mēģināt apzināt iespējas, kā arī tās risināt.
Dienas gaitā jauniešiem būs iespēja uzzināt par neformālo izglītību un ar to saistītām aktivitātēm, kas novadā notiks 2014.gadā, kā arī iesaistīties grupu darbā. Katrai būs sava tēma, par kuru no sākuma tiks diskutēts grupas iekšienē, bet, pēc pusdienu pārtraukuma, jaunieši prezentēs grupās izrunāto, veidojot plašāku diskusiju ar visiem foruma dalībniekiem.
Formālās daļas noslēgumā pieredzē dalīsies novada jaunieši, kuriem ir izdevies paveikt ko vairāk, foršāk un aizraujošāk, jaunieši, kuri spēj iedvesmot apkārtējos ar saviem veiksmes stāstiem. Dienas izskaņā  foruma dalībnieki neformālā gaisotnē varēs iepazīties, dalīties ar aizvadītās dienas iespaidiem un atvilkt elpu pirms došanās mājup.
Lai pieteiktos Ogres novada Jauniešu forumam 2014, aizpildi anketu: https://docs.google.com/forms/d/1JwcBg2TX8IpyhYGCtMV9tZ52LJnIjriv0FVSEnWPjNg/viewform
Ogres novada Jauniešu forumu 2014 organizē Ogres novada Jauniešu dome sadarbībā ar Izglītības un sporta pārvaldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *